| Mary496 a întrebat:

Daca ar trebui sa traiti o saptamana pe o insula pustie, ce lucruri ati lua cu voi?
Cine se potriveste cu mine funda :*

Răspuns Câştigător
| noname22 a răspuns:

Buna!
eu una l'as lua cu mine pe prietenul meu si cateva haine
fara telefoane, bani griji si deranj...
cred ca ar fi super...
u ce ai lua?hee hee

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As lua un superb papagal vorbitor, o lopata, o pusca, munitie, si cateva oale, tigai chestii. Sper sa nu fie vreun canibal pe acolo(stiu ca e insula pustie dar si Crusoe a avut o surpriza neplacuta) si zau ca sunt prea draguta pentru a devenii desertul unui burtos cu tatuaje cu hanna

| Psihiatra a răspuns:

O lada de sucuri, mancare la cutie(in special conserve(si sa nu uit desfacatorul laughing ) Foi de hartie, creioane si o radiera.CAnd ma simt singura sau trista desenez happy Si cred ca si un cort.AShi avea nevoie totusi de confort.Plus,sa nu uit, aparatul foto big grin tot ma intorc eu acasa laughing Si costumul de baie tongue

| Turquoise a răspuns:

Buna,
Aparatul foto
Mp3'ul
Lucruri de igiena personala.

| FanMJJ a răspuns:

Un sezlong, niste cola, crema de protectie, si laptopu...

| evelynne a răspuns:

Hmmm... pe barbatul pe care il iubesc, cateva haine si necesitatile de care am nebvoie:p

| freeway a răspuns:

O fata :d