| Doarunaltutilizator a întrebat:

Daca ati fi dispusi sa alegeti un lucru dintre astea 4 de pe lista de mai jos pe care l-ati alege?
-Sa am 2 milioane de lei.
-Sa am un Nissan tunat unde acolo sa fie o fotomodela care conduce masina.
-Sa am un restaurant KFC in Statele unite unde sa fiu eu patronul.
-Sa fiu presedintele Frantei.

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Primul.

| RainmakerX a răspuns:

Prima clar...

| Florentina9210 a răspuns:

Habar n-am.

| Doarunaltutilizator explică:

Acu daca sa ma gandesc cred ca nimeni nu ar alege varianta a.
Eu chiar nu m-as decide ce sa aleg in rest toate suna bine eu in nici un caz nu as alege sa fiu presedintele Frantei deoarece asta inseamna o mare responsabilitatea si da nu ar fi usoara.
As fii tentat sa aleg varianta b deoarece imi plac masinile si da deci varianta b.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nissan tunat" mai avem 15 ani sa fim morti dupa Fast and Furious sau ce? laughing