| Theo94 a întrebat:

Daca dupa ce murim suntem deconectati de la un simulator si ni s-ar acorda note de la 1 la 10 ce nota credeti ca ati lua?
Cel putin dupa viata pe care ati dus-o pana acum.

P.S.:Nu este ideea mea referitor la intrebare.

15 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Notă pentru ce? După ce criterii? Cum adică notă după viață?

| Theo94 explică (pentru sadrian46):

De ex. daca esti un om de succes ai nota mare, acum cred ca ar depinde si ce fel de succes sau prin ce mijloace l-ai atins dar asta nu stiu ca nu m-am dus cu imaginatia prea departe, va las pe voi sa va imaginati asta.

| sadrian46 a răspuns (pentru Theo94):

Succesul poate fi social su personal.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta este din Rick si Morty?

Presupun ca... undeva la 8, 5 cam asa. Adica alta varianta nu cunosc.

Dar tu, bunule domn care ai pus aceasta intrebare, ce nota ai lua?

| Theo94 explică (pentru DoarBogdan):

Am vazut ceva asemanator si in Rick and Morty, era intr-un parca de distractii undeva in interior, dar am vazut-o si in alta parte, recent.

Eu cred ca as lua 5 sau 6 cel putin pana acum.

| Freya1 a răspuns:

| Celcestietot a răspuns:

Nota 10, si cu felicitari... probably.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Celcestietot):

Si o diploma, sampanie, poate si niste fete... de ce nu.

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da' chiar, de ce nu... ai uitat de o vacanta prin Caraibe laughing

| LoveSleep a răspuns:

Care e baremul?
Adica, cine spune ca unul care a ucis 10 oameni ar trebui sa aiba o nota mai mica decat unul care a ajutat 10 oameni?

| Theo94 explică (pentru LoveSleep):

Nu stiu, nu m-am dus atat de departe, de aici incolo folosesteti tu imaginatia.

| SilentRain a răspuns:

-4

| RoCkKiD a răspuns:

Care sunt criteriile de notare?

| Theo94 explică (pentru RoCkKiD):

Alege-le tu, folosesteti imaginatia.

| RKBlue a răspuns:

Depinde cine, ce sau cum ni le-ar acorda.
Nu pot zice ca am avut o viata plina de aventuri sau lucruri interesante, dar nici nu am avut prea mult timp pe pamant inca asa ca si cei care acorda notele cred ca ar avea mila si mi-ar da un punct in pluslaughing
As zice ca 6-7, dar e doar parerea mea.
Adica, pentru momentele frumoase un 9, pentru partile negative un 4, pentru niste chestii pe care nu le mai scriu cam un 7, deci cam pe la un 6-7.
Daca imi vor da nota peste 10 ani, cel putin, cred ca vor avea mai multe chestii interesante.