| conrob a întrebat:

Daca ma vad fetele ca plang daca e sa-mi iau bataie, or sa rada de mine?

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Doar cele la care oricum n-ai șanse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt taranci proaste o sa rada.
Treaba e sa nu le bagi in seama ca toate sunt idioate. Trateaza-le ca niste pescarusi, lasa-le sa-si vada de drum.

| MistretulPufos a răspuns:

Umm, tu crezi ca toate fetele sunt la fel? Unele poate ca da altele poate ca nu. Eu zic sa eviti luptele pentru binele tau

| PogChamp a răspuns:

Daca vrei sa rada cu hohote arata-le ce intrebari postezi aici.

| OIntrebareIntrebatoare a răspuns:

In primul rand nu te baga intr-o bataie daca nu esti macar 70% sigur ca o sa castigi dar cel mai bine e sa nu faci asta o sa intervina tot felul de cacaturi oricum incearca sa eviti lucrurile de genul sa nu te faci de rahat

| Categorii a răspuns:

NU cred ca o sa rida, depinde si de ce fete si daca sunt prietene de ale tale.