| Myssteriusthanlife a întrebat:

Dau funda! dupa ce raspund la o intrebare tot imi apare un,, chestionar `` anume,, esti printre cei mai implicati membrii de pe TPU avem nevoie de ajutorul tau bla bla bla`` ma pune sa spun cum era intrbarea daca era crect scrisa tampenii
deci cum pot scapa de tabelul asta

4 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Nu stiu ca si eu incerc sqa scapm de el

| Iяiηα a răspuns:

Poti pur si simplu sa nu raspunzi si sa apesi pe "Prima pagina" si gata

| Myssteriusthanlife explică (pentru Iяiηα):

Am incercat dar apoi se sterge raspunsul si este ca si cum nu as fi raspuns la nimic

| Iяiηα a răspuns (pentru Myssteriusthanlife):

Da?! La mine nu se intampla nimic, raspunsul se trimite fara nici-o problema.Ciudat...