| Ioana7398 a întrebat:

De câte zile sunt foarte agitată, ma simt singura, dar în același timp nu am vreau sa vad pe nimeni, trebuie sa invat, am foarte mult de învățat, trebuie sa imi scriu licenta, sunt stresata, nu ma mobilizez, nu fac nimic cum trebuie, as vrea sa ma fac mica și sa dispar. Heeelp. Eram super motivata înainte și productiva, sunt în ultimul an și acum când am atâtea imi e atat de greu sa ma adun...

Răspuns Apreciat de Editori
| Nirvanaaa a răspuns:

Salut!
Ieși afara la o plimbare măcar 60 de minute. Din ce spui psihicul e la pământ.
Mai mult pierzi timpul stresanți-te decât sa faci ceva concret. Ia o pauza de o ora zilnic in care fie ieși afara ceea ce e recomandat, fie faci ceva ce îți place astfel încât sa nu cedezi psihic. Ai ajuns atat de departe, merita sa dai acum tot ce e mai bun. Succes!

| Ioana7398 explică:

Vă muțumesc! Da, așa e, o să încerc să ies puțin la aer în fiecare zi.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Da Ioana așa sa faci ce te face fericita cu Adevărat ai grija de tine numai bine Ioana

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Youtube, motivatie personala

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Vreau sama fac mică și sa dispar ^^

Nu te mai stresa Nici nacaji atâta Uite organizeazati timpul in așa fel să-ți fie ți-e bine sa poți avea timpul necesar sa poți avea timp sa înveți sa ai timp și de viața ta nu ești Robot ești om nu te mai agita din nimic noapte buna ai grija de tine

| Ioana7398 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Mulțumesc mult de tot! O să încerc!

| Eisenheim a răspuns:

Sfaturile colegilor sânt bune happy personal aș adăuga să îți scriu licența împreună cu alta persoană care face la fel, in mod sigur mai sânt persoane care fac asta, și care sânt poate in aceeași stare happy singură sau împreună cu cineva îți dorim numai bine, speram sa reușești, succes happy