| cocosnucifera a întrebat:

De cateva zile primesc apel de la numarul de telefon 0268403250. Cand raspund porneste o melodie. Are cineva idee despre ce e vorba?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil ai un admirator/oare secret/a. Si eu am patit-o in trecut. Poti sa blochezi numarul respectiv, ca sa nu mai primesti apeluri de pe acel numar. Succes!

| Ana a răspuns:

Nu-i mai raspunde, este o persoana care nu are ce face si isi bate joc de tine, nu-i mai face jocul

| Doddel a răspuns:

Da, face misto de tine cineva.
Nu-i mai raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste gubelati tampiti care isi bat joc de oameni si ii injur eu cand ii mai prind ca ma suna x(