| Superior a întrebat:

De ce barbatii cheltuiesc bani pe masini si tehnologie, de asemena fiind pasionati de asta iar femeia e in stare sa cumpere posete de 1000 lei (bani de care barbatul si-ar lua telefon nou,placa video noua,si-ar tuna masina,televizor nou etc si ar fi cel mai multumit). Ce le face pe femei sa dea atatia bani pe "NO SENSE" pe care abia le foloseste?" (nu zic ca asa e la toti, dar sunt cazuri de >genul)SCORPION FATALITY

67 răspunsuri:
| Superior explică (pentru ShaOfHatred):

PC de 5000 lei? Ce te joci? happy

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Superior):

For Honor, am jucat Mortal Kombat X, in justice, LoL, Dota, WoW, si acum mai vad daca ma mai pasioneaza ceva.Trebuie sa tin deja pasul cu multe jocuri.

| Superior explică (pentru ShaOfHatred):

Esti fata? happy Ce configuratie ai? happy

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Superior):

Yeah
Adica configurație?

| Superior explică (pentru ShaOfHatred):

Componentele/\/\/\/\/

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Superior):

Https://mediagalaxy.ro/......windows-10

Te iei si te uiti. Era la reducere de 50% cand l-am luat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile, in general, iubesc cam tot ce tine de moda. De ex daca as castiga la Loto probabil ca majoritatea banilor i-as cheltui pe haine, nu ma prea intereseaza tehnologia, nu zic ca nu-mi place, e indispensabila. Femeilor le place sa fie atragatoare, sa dea banii pe tot felul de chestii, ca mai apoi sa puna mana pe banii unui barbat (in cele mai multe cazuri asta se intampla)