| Parman a întrebat:

De ce cei de la fan courier sunt asa lenesi si vin asa greu? E doar la mine sau..de exemplu de fiecare data cand a fost cu urgent cargus in maxim 2 zile au ajuns

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Urgent Cargus se misca foarte bine, nu prea poate fi comparat cu ceilalti.
Fan Courier sunt cam cei mai cunoscuti, au foarte multe colete, multi angajati (de tot felul), de aici si timpul ceva mai lung.

| Parman explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Inteelg comanda era de pe sizeer..am primit pe mail ca "comanda dumneavoastră a fost expediata" pe 4 iun..si banuiesc ca săptămâna asta pana sâmbătă ajunge nu?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Parman):

Normal ar trebui sa o livreze Fan Courier in 48 de ore... Ai codul AWB?

| Parman explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Da il am de pe 4 si zice aceeași chestie de atunci..mna nu am nimic cu ei se întâmplă ce se întâmplă in tara asta.dar comparam cu altii

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au multe pe cap nu e usor pentru ei sa stii

| PainTech a răspuns:

Tine cont de programul de lucru :
https://www.fancourier.ro/program-de-lucru-fan-courier/

Luni cred ca au avut zi libera, spun ca aduc coletul in maxim 3 zile lucratoare.

Acum depinde si de unde vine coletul. Una e dintr-un judet apropiat, alta e din celalalt colt al tarii.

Răspuns utilizator avertizat