| anonim_4396 a întrebat:

De ce crede lumea ca exista un cel mai bun? Un cel mai frumos?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Intre un portret realizat ca pictura de mine, unul facut de un pictor profesionist, si Mona Lisa lui da Vinci, e clar ca Mona Lisa e cel mai frumos portret.
Intre o prajitura facuta de mama ta acasa si una facuta de un maestru cofetar, cred ca ti-e clar care este cea mai buna. happy
Lumea crede ca exista asta pentru ca chiar exista.

| RAY a răspuns:

Si iubitica care te face pe la spate e cel mai bun lucru care ti s-a intamplat in viata asta daca imparte bautura cu tine desigur, oamenii sunt dogmatici, fixisti, de asta gandiri iratationale

| MeForeverAlone a răspuns:

Pentru că lumea are nevoie de zei pe care să-i adore, are nevoie de modele în viață. Nu știu toți oamenii că trebuie să fii tu însuți și că trebuie să devii cea mai bune versiune a ta, nu cea mai bună versiune a altuia.

| JQuery a răspuns:

Nu pot intelege de ce tot ne intrebi pe noi astea...

| anonim_4396 explică (pentru JQuery):

Pentru ca nu pot sa vorbesc cu celelalte animale, de asta