| Fantaspirit2k23 a întrebat:

De ce la fete nu le put picioarele? O fi că transpira mai puțin?

25 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca sunt mai igienice decat baieti

| Fantaspirit2k23 explică (pentru RAY):

Sunt oameni care fac zilnic baie și tot put, cred că din cauza transpirației excesive, nu are legătură cu igiena ci cu transpiratul.

| RAY a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Dar fetele sunt mai curate decat noi

| Fantaspirit2k23 explică (pentru RAY):

Așa este happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ohoho si inca ce put unele

| Fantaspirit2k23 explică (pentru suntserios):

De unde știi man? laughing M-aș mira sa fie fete frumoase și să le puta chisoarele laughing

| suntserios a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Toate picioarele put... pentru ca pleaca din c.ur

| Fantaspirit2k23 explică (pentru suntserios):

De lângă c.ur am venit și noi happy
Totuși eu susțin că ele transpir mult mai puțin decât un bărbat și de aia nu le put așa rău ca la bărbați

| Drimmero a răspuns:

Nici mie nu-mi put picioarele si nu-s femeie. Trebuie sa te speli bine, aia trebuie sa faci ca sa nu puti.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pentru că ne spălăm. Mie mi-a murit creierul când am aflat că mulți bărbați au impresia că e suficient să li se scurgă apa din cap pe picioare în duș ca să se considere curați laughing nu, mămicule, pui mâna pe săpun și freci!

| Fantaspirit2k23 explică (pentru supadeceapa):

Pai depinde că unii ne mai spălăm și cu șampon 3 in 1. Aia aveau scurtcircuit la brain laughing
Ce mai faci tu drăgălașă mea ești bine sănătoasă? :X

| supadeceapa a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Sunt bine, drăgălașule, tu te-ai mai liniștit? love struck

| Fantaspirit2k23 explică (pentru supadeceapa):

Mă bucur! Tu mereu ești bine laughing
Aaaa deci ți-ai dat seama cine sunt sunt, ori ți-a spus cineva prin pm laughing
M-am liniștit de mult da, nu mai fac iureș ca înaintehee hee tovarășa ta gusticel ce mai face? Nu mai intra pe TPU? Sau s-o măritat? Și tu te-ai liniștit, și tie îți plăcea zăpăceala mai ales că făceai mereu intervenții cu cele cu care mă certam tucuți gurița ta de mucoasahee hee ai fost aleasă și userul anului trecut ești tare! Cu dragostea cum stai? Vad că ai încetat și tu cu bully laughing)

| VoidEternal a răspuns (pentru supadeceapa):

Câți bărbați sunt ăștia multi? Că eu nu am auzit niciodată asta.

| marniii a răspuns (pentru VoidEternal):

Sunt multi care se lauda si ca nu se spala la fund ca e ghei

| CostinAlamariu a răspuns:

O fi că se spală?

| Fantaspirit2k23 explică (pentru CostinAlamariu):

Daca ai o problema cu transpirația excesiva poți să te speli și de 20 de ori pe zi, nu merge trust me. Se numește hiperhidroza și îți distruge viața.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Probabil, dar nu cred ca e asa raspandita problema asta. Pentru oamenii normali e de ajuns sa se spele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fantezii dubioase

| AdioTPU a răspuns:

O fi și din cauza șosetelor. Când te speli pe picioare, freacă bine talpa cu săpun și burete.

| Fantaspirit2k23 explică (pentru AdioTPU):

Mai Rosalia ce răspunsuri bune dai tuhee hee de aia te apreciez pe tine eu așa mult happy

| sarmuelsarmy a răspuns:

Sunt mai atente, m-am saturat eu cate glume fac barbatii despre cum se sterg cu acelasi prosop si la fund si la gura ca si cum ar fi un flex dar asta e adevarul suntem mai nepasatori