| Swae a întrebat:

De ce mi-e rau tot timpul, n-am chef sa fac nimic si sa ies cu nimeni?
Bonus: plang des.

109 răspunsuri:
| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

Hahaha chiar ai muscat mumeala.ce te ambalezi așa bro e doar un site happy serios vorbind o vizita la psihiatrie nu ți-ar strica sau psiholog big grin :*

| Swae explică (pentru Bruno92):

Ce momeala sa musc? Stiam ca glumesti si ca esti un aurolac ceva. laughing Poate o sa dau si pe acolo, de ce nu?

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

IQ tau e echivalent cu mucul tau din nas chiar trebuie mereu sa jignești atât te duce capul ăla? Din ce cripta ai mai ieșit și tu?

| Celcestietot a răspuns:

Doamne fereste, stau cu dracul de vorba laughing! Piei, SATAN! Tu esti motivul pentru care altii rad de tine, doar de stiutwinking cool!

| Swae explică (pentru Bruno92):

Eu nu incerc sa jignesc.

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

Pai asta ai făcut adineauriwinking eu îți doresc multă sănătate și minte că se pare că cam duci lipsa

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Saracul, are vedenii. Ti-a verificat cineva temperatura?

| Swae explică (pentru Bruno92):

Ca cam ca cam cacam ca cam ca cam

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Sa ne rugam la Dumnezeu pentru sanatatea ei, nici macar nu mai stie ce face, este grav laughing!

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Nu sunt eu aia care vede draci.
Parca de tine facea Iantrebari misto mai de mult. Radeam pana-mi dadeau lacrimile. laughing)) Mi-e dor de genul ala de persoane pe site-ul asta. Imi faceau ziua instant mai buna.

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

Că, camwinking da văd că ești în formă azi laughing ahaha
Am o slăbiciune la blonde așa că din mila te las in prostia ta :*

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Ti se pare, ai realitatea alterata, pacat.

| Celcestietot a răspuns:

Ce rau imi pare ca nu ai cei 7 ani de acasa, sperii oamenii de pe site cu un asemenea comportament.

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Ce varsta ai?

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Te sperie adevarul, nu-i asa?winking

| Bruno92 a răspuns:

Eu nu-s român în primul rândwinking in al doilea pe lângă ce ești proasta chiar semnalizezi. Ce ți-au mai zis legiștii? Ti au mai dat șanse?

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Ce strategie mai este si asta ca sa ma jignesti rolling on the floor?

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Amnezie.com

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Nu, spuneam de restul, mai ales daca iti citeste un copil comentariile, nu are ce exemplu bun sa ia.

| Bruno92 a răspuns:

laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Avem un caz rar, fara scapare, nici macar noi nu stim daca este diagnosticul domenic corect laughing!

| Swae explică (pentru Bruno92):

Mai bine pui intrebari legate de cum sa iti maresti creierul, nu penisul. Ce glume de bosorog plictisit ai.

| StrongHeart a răspuns:

Esti rasfatata

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

Așa ai ieșit tu din glume happy nu e de mirare că ai atâtea probleme ai un caracter de maimuta incaltata și needucata.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

E pe ultimul episod.

| Celcestietot a răspuns (pentru StrongHeart):

Ai vazut ce a scris mai sus? Inteleg ca te-ai oprit aici, ca daca o mai caracterizezi, incepe sa planga chiar acum, de fata cu noi.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

E pe destinatie finala, este clara treaba rolling on the floor!

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Trinitas incoming

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Pentru exorcizare vin baietii la ea!

| RoCkKiD a răspuns:

Suna ca un caz usor de depresie.
Daca se intampla de cand cu pandemia asta e de inteles, daca tine de mai multa vreme ar trebui investigata treaba.