| Swae a întrebat:

De ce mi-e rau tot timpul, n-am chef sa fac nimic si sa ies cu nimeni?
Bonus: plang des.

109 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu a fost asa si cand i-am scris lui RAY, vorbeam de trecut, pentru ca se stie cum a actionat. Eu cred ca faci misto sau daca vorbesti serios, este grav rau de tot. In trecut eu am jignit aceasta persoana primul sau ea pe mine? Spune-mi, ca vad ca o cunosti pe TPU.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Da, ea (sau el) e nesimtita (sau nesimtit) pana si cu copiii mici de pe forum, la ce comportament are, zici ca a scapat de la puscarie laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru Celcestietot):

Sau din Cretacic mai degraba...

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Sunt glume, nu va mai incordati asa.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Pai spune si tu pana sa te apuci de ele, baga un avertisment. Glume erau si cand ai scris ca cica,, radea'' nu stiu cine de mine, nu?

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Sa demonstrat științific ca boașele după a doua spălare sunt mai curate (misssuvius)

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Mai spune-mi despre viata ta ca ma fascineaza faptul ca esti complet functional ca fiinta umana. Dar, cred ca te-a batut cineva cand erai mic, sau ai suferit o trauma ceva, iti bagau ai tai religia pe gat. Si acum esti atat de influentat de o fantezie, e bine ca folosesti asta ca o bula de confort. Macar profita de ea in scopuri benefice, fara sa ii imbolnavesti pe altii cu asta. E ok sa visezi, dar mi se pare absurd sa ne arati tuturor cat de mult il mulgi pe Dumnezeu sau alte personaje din astea fictive masculine, ca nu prea cred ca te gandesti la zeite, e aproape gay, nu crezi? Esti gay cumva, Celcestietot? Pentru tine stiu ca ar fi o tragedie, dar, sa stii ca e okay sa fii gay.

| Swae explică (pentru Bruno92):

Eww, in cazul tau hidosule

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Si așa ar trebui să arate o glumă?

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Asta este o glumă (adevărată), nu ce a scris ea (el) rolling on the floor

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

laughing) hai gata cu fotosinteza la culcare toată lumea ce naibii aveți s-a umflat orezul in voi laughing la munca cu voi parezelor
De aia aveți depresii și impresii stați pe trândăveală
Eu nu mai partic la absurditatea asta
Am afaceri de făcut

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

I-ai obstrucționat rolling on the floor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Treceti peste, alea nu sa pot numi jigniri, n-ai ce sa faci daca isi face impresii gresite farã sa cunoascã. E mult mai simplu sa ataci la rândul tãu decât s-o intelegi de ce face asta. Mai ales ca sariti ca hienele cand e la pãmânt.
Nu fac misto, nici n-o cunosc, nici voi nu sunteti mai buni ca ea asta vreau sa spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil,o depresie combinata cu anxietate, si eu sunt asa doar ca am dorinta sa ies cu cineva pe afara si n-am cu cine.Mai nasol e ca nu stiu ce sa fac cu viata mea,ma simt patetic si degeaba, nici nu stiu daca sunt bun la ceva, si asta ma face sa procrastinez foarte tare, mai aiurea este cand ma intalnesc cu vreo ruda si n-am ce sa-i spun despre mine. Aveam degand sa merg la un psiholog dar si la asta ruminez...mi-e jena. Apropo is destul de mare, am vreo 23 de ani.

| Swae explică (pentru anonim_4396):

Pai apuca-te sa lucrezi la ceva, sa nu mai simti ca esti degeaba. Asta iti va spune si psihologul, fiecare problema de care te plangi, el va incerca sa gaseasca o solutie, sa te faca sa te simti bine dar si sa te indrume catre ceva. Daca te simti depresiv, anxios, patetic, degeaba, gaseste-ti un hobby, uita-te la ceva amuzant, placut, s-ar putea sa te simti mai bine. happy Sau fa lucruri simple..iesi afara, du gunoiul, spala vasele, fa curat prin casa. Iti va da o stare de bine.
Fa ce simti tu ca e ok pentru tine si ocupa-te mereu de cate ceva sa nu mai lasi gandurile si depresia sa te consume.

| Jus7t a răspuns:

Pot să existe multe cauze...chiar și deficitul de magneziu spre exemplu, poți merge la medic să îți faci analize la sânge.
În rest încearcă să îți dai seama de ce te simți așa și apoi să cauți ceva remedii și să le încerci, dacă nu reușești singură mergi la un psiholog.
Numai bine happy

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu sunt jigniri... am glumit rolling on the floor. Cu specimenul asta nu trebuie comparat nimeni.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la o evaluare psihiatrica, fiindca ai o problema destul de serioasa, daca plangi fara des fara motiv.