| Swae a întrebat:

De ce mi-e rau tot timpul, n-am chef sa fac nimic si sa ies cu nimeni?
Bonus: plang des.

109 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hollyg a răspuns:

De cat timp esti asa?

| RAY a răspuns:

Pentru ca esti rea

| Swae explică (pentru Hollyg):

De cativa ani.

| Swae explică (pentru Excalibur09):

Sper sa ai parte de cel mai naspa caz de hemoroizi din viata ta

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil probleme cu tiroida de unde poti avea si o depresie. Mergi la un endocrinolog pentru consultatie.

| mgtow a răspuns:

Sistemul romanesc tea deprimat - erediteaza pesimismul intre romani ca asa sant multi

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Karma, RAY

| Celcestietot a răspuns:

Hmm, păi te cunoaștem noi ca să știm asta?

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

A facut o data misto de mine si am consumat toata hartia igienica de cat am plans

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Wow, serios (:?

| Hollyg a răspuns (pentru Swae):

Ai încercat sa mergi la un psiholog? Cred ca te-ar ajuta happy

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Da,mam si tuns in ziua aia

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Da, păi îmi pare rău de tine pentru momentul de atunci. Și pe mine m-a jignit fără să îi zic ceva neadecvat, dar, nu pune la suflet, pe aici circula toți ciudații respinși de societate, printre noi cei puțini sănătoși la capwinking. Dacă și cu un creștin s-a comportat urât, cu o persoană străină care cauta să o ajute, atunci este clară treaba, nu-i de mirare că o lapidează ăștia cu privirea pe stradă. Apropo, cum te tunsesei, cu model, scurt, cu 1, cu 2 happy?

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

De necaz la zero pe ambele parti

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Am înțeles.

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

De ce mi e rau tot timpul, n-am chef sa fac nimic si sa ies cu nimeni?
Bonus: plang des.

peste 90% dintre noi ne regasim in afirmatia asta

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Probabil, asta este un fel de tublurare, combinata cu depresia. Eu unul pot sa zic ca nu mi se intampla si sunt multumit de asta happy.

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Ma refer la faptul ca traim mai mult online, nu avem prieteni, nu socializam real, stam mai mult in casa, nu preferam sa iesim afara din casa, adica introvertiti

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Da, multi de pe TPU se regasesc.

| Bruno92 a răspuns:

Că lipsesc neuronii, foarte simplu ai depresie parca nu ști

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Hai fara d-astia imbolnaviti de crestinism sau ratati carora le-a crescut virginitatea la loc la intrebarile mele. Valea de aicisea.
Inapoi la gradina ta botanica, Celcestietot.
Si tu, Ray, inapoi pe pornhub. V-am pupat

| Swae explică (pentru Bruno92):

Bine ca ii ai tu pe toti.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

De asta nu te suporta nimeni, dar eu te pot ierta daca promiti sa iti schimbi atitudineawinking

| Swae explică (pentru Excalibur09):

Cordeste ma si tu ceva si lasa-ma pe mine.

| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

Realizezi că te-ai pus cu un mason de grad mare? Ști că o să fac sa se uite și mai multă lume la tine nu? happy

| Swae explică (pentru anonim_4396):

S-ar putea sa ai dreptate. Multumesc mult!

| Swae explică (pentru Bruno92):

Am cunostinte baiatu, ai grija cu cine te pui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Swae):

Sanatate! Mergi la medic.