| Swae a întrebat:

De ce mi-e rau tot timpul, n-am chef sa fac nimic si sa ies cu nimeni?
Bonus: plang des.

109 răspunsuri:
| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Mai degraba popa fiindcă o aflat că umblă dezgropată

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

A venit Lilith (sau Lilit) la noi pe site, doar ca ea nu are odihna pe nicaieri laughing. Uita-te aici -> Isaia 34:14.

| Bruno92 a răspuns:

Da de ce crezi tu că e bolnav? Mie mi se pare mai sănătos decât mulți de aici. Că e creștin de aceea e bolnav?

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Este ofticata, ce sa zica si ea...
Daca ii cunosti intrebarile din trecut, cum cred ca este aproape imposibil sa nu le stii, si la ce comentarii da, iti dai si tu seama de ce oamenii o evita pe strada sau fac misto de ea. Si asa, a sters multe intrebari, pentru ca nu isi suporta persoana, imaginea.

| Ineys a răspuns:

Esti depresiva. Si-ti spun asta pentru ca sunt la fel, doar ca eu am realizat singur ca sunt depresiv. Daca vrei poti sa-mi lasi un mesaj privat si discutam ca doi depresivi, despre depresie. Din cate se vede lumea are chef de glume cu un subiect cu care nu e de joaca si afecteaza din ce in ce mai mult populatia. Oamenii pun vina asupra altor factori precum oboseala, lipsa de somn, alimentatia proasta, mai nou statul in casa din cauza virusului si cica asta te baga in depresie. Asta te face sa iti infrunti o depresie deja existenta de care nu aveai timp inainte.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai iau șters un cont sau doua conturi fiindcă insulta in stânga și în dreapta, cum sa nu o știu...îmi e greu să cred că s-ar comporta la fel și în viața de zi cu zi, nu știu eu am impresia că e troll laughing
Daca chiar are aceste probleme de sanatate îmi cer scuze față de ea nu știu eu mă simt aiurea nu trebuia să cobor la nivelul ei. Sper că e ok și nu sa supărat e doar un site nu ar trebui sa pună la suflet ce i se spune, eu unu nu am nimic personal cu ea. Nu îți mai pune mintea cu ea mie îmi inspira milă

| Bruno92 a răspuns (pentru Bruno92):

Să mă cobor *

| Swae explică (pentru Ineys):

Ti-am dat cererehappy

| Swae explică (pentru Excalibur09):

Pana nu iti pierzi virginitatea, sa nu mai discuti cu mine, inferiorule.

| Swae explică (pentru Bruno92):

Vezi-ti de gramatica ta si tratamentele tale de marimea creierului.a, scuze, a penisului. Si credeam ca eu pun intrebari penibile.

| Swae explică (pentru Celcestietot):

Mai lasa-ma cu citatele tale inutile

| Swae explică (pentru Bruno92):

N-am avut contul sters. A fost banat pentru o anumita perioada de timp. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Bruno92 a răspuns (pentru Swae):

Ok no brain

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Mie nu imi este greu sa cred, am mai vazut asemenea specimene pe cale de disparitie laughing.
Degeaba iti ceri scuze, ca uita. Nu trebuia sa te cobori la nivelul ei, dar tu cum esti un om bun, normal ca ai vrut sa ajuti pe cel nevoias, cel care iti cerea ajutorul cu disperare. Si eu sper ca nu s-a suparat, dar comentariile spun altceva.

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

E nebuna la c.u.r laughing din cauza acestei specii nici extratereștrii nu ne vizitează nu e buna nici ca cobai iese din porumb și se... In drum rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"plang des"
yoy ma, da unde ai fost toata viata mea?
Frumoasa, sensibila, amuzanta esti femeia PERFECTA maaaa.
Urat ca n-ai chef sa iesi, prin modurile in care le-ai zis-o la parazitii astia mi-ai facut seara mai faina.

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Daca o rapesc si o vad, o lasa de unde au luat-o!

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Cred că nici părinții ei nu o suporta profita de ea că are alocație

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a comentat mie, lui RAY si iluminatului. Cine este parazitul?

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Nu a trecut de 18 ani laughing?

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

După cum gândește zici că ieri i s-a schimbat scutecul rolling on the floor
Era mai folositoare moarta decât vie societății

| Bruno92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zise patologia morbid laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Bruno92):

Si aia micii sunt mai cuminti si educati, ea s-a nascut drac! O sa stearga si intrebarea asta MissSuvius dupa ce o sa se sature dupa cersit atentie. Mare parte din intrebarile ei asa au fost...

| Bruno92 a răspuns (pentru Celcestietot):

Și o cămilă profanată e mai educată că ea

| Swae explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur si apreciez laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai da voi a-ti incept a-ti numit-o nebuna, proasta si rea. din razbunare, saraca e un ingeras si are bun simt pe langa voi. cu o rautate dinaia de iti vine sa vomiti.

| Swae explică (pentru anonim_4396):

sad Mersi ca imi iei apararea

| Swae explică (pentru Excalibur09):

Cum sa am ma nepoti de la sora-mea facuti cu tine daca tu nici nu existai. Eu cred ca esti gay