| witchy a întrebat:

De ce noi citim atatea carti, dar nu suntem in stare sa scriem noi una?!

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

O sa-ti dau cel mai simplu raspuns:imaginatiawinking

| witchy explică (pentru SexyGirlSweet1998):

E un raspuns care sincer nu m-as fi gandit sa il dau asa clar

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Pentru că nu am citit destul. Eu am observat că pe măsură ce citesc din ce în ce mai mult, încep să iubesc şi să mă simt atrasă de domeniul artei. Oricum, până să scriu ceva, mai am foarte multe de citit.
Duminică faină! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana nu incerci din rasputeri si vezi ca nu reusesti nu cred ca poti spune ca nu esti in stare. eu zic ca oricine e in stare sa scrie o carte. cat de calitativ va fi rezultatul final e alta discutie

| Ramonaa_4889 a răspuns:

Nu fiecare avem darul de a scrie carti, poezi sau orice altceva! big grinsi mie imi place sa citesc foarte mult, insa nu as fi in stare absolut deloc sa scriu eu o carte, doarece nu am talentul sau imaginatia de a creea o poveste, in schimb ma pricep la densenatwinking..si nu oricine stie sa deseneze frumoss! Fiecare se pricepe cu ceea ce l-a inzestrat Dumnezeu! :*