| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu poarta femeile in Romania peruci? In UK si in tarile din vest, sunt purtate ca si accesorii, in Romania este stereotipul ca doar femeile cu, cancer trebuie sa poarte.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am vrut sa-mi iau o peruca roscata, cel putin nu mai curgea roscatul asa repede din ea dar n-am considerat ca este o investitie foarte buna, daca as primi clar as purta laughing)

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Majoritatea femeilor din Romania nu poarta peruci deoarece sunt frumoase cu parul lor natural.