| Andrei200202 a întrebat:

De ce se tund băieții 0 în perioada asta iar fetele își lasa breton?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete nu am vazut sa isi lase breton, dar stiu cativa baieti care s-au tuns la zero, ca sa isi regenereze parul, ca oricum stau in carantina si nu ii vede nimeni asa ca de ce nu. laughing

10 răspunsuri:
| Eugen80 a răspuns:

Eu nu am observat nici o regula. De obicei baietii se tund zero daca parintii le baga in cap ideea ca oricum nu ies nicaieri si isi "refac" radacinile, ceea ce e o prostie.

| Mosotti a răspuns:

De prosti (mooooor de ras), dar nu se tund asa, putini o fac. Eu ma tund scurt la 1 cm dar nu la zero (ca as arata ca dracu), ca sa nu mai pieptam, sa ma spal mai repede pe cap, sa fie mai comod.

| Celcestietot a răspuns:

În mare parte, așa cred șmecherii celor 2 genuri, că sunt sexy și edgy, dacă poarta o asemenea frizură. Aceasta este propria mea observație. Mă înșel eu oare?

| Nume6 a răspuns:

Se copiază unii pe alţii, o să îi vezi in curând cu aceeași moacă(identitate) nu mai există propriul stil. Cică e cool să copiezi ce vezi la celălalt. Stai domne' cum te-a lăsat Dumnezeu.

| mgtow a răspuns:

Le e frica ca intra virusu in podoaba capilara

| RoseWerthner a răspuns:

Leșin rolling on the floor pentru că veri si colegi s-au chelit inclusiv o colegă rolling on the floor iar la faza cu bretonul, eu, sora si prietenele ne-am gândit rolling on the floor
A fost bună asta! laughing

| Andrei200202 explică (pentru RoseWerthner):

Păi de ce faceti asta?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Parul nu se regenereaza asa, nu are nici o treaba, mitul e aiurea, dar asa le place lor. Regenerarea tine de radacina parului cum e, degeaba te razi tu deasupra, trebuie umblat la radacina, la irigarea cu sangele care aduce oxygen si altele.

| Drimmero a răspuns:

Sa se regenereze parul, sa nu iti mai stea in toate directiile. Am urmarit Youtube-ul pe subiectul asta sa invat sa ma tund, o singura miscare gresita sa fac si cel mai probabil il voi da pe tot jos de pe cap,, nu ca ar fi prima oara cand mi-am facut aparitia chel, doar ca mi-ar sta extrem de nasol, doar daca as pierde un pariu m-as mai tunde 0 (am mai patit).