| IoanaIonuca a întrebat:

De ce tot timpul cand mi-e frig ma doare spatele? In zona de sus, cam sub omoplati.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca stai incordata.Si indesi capul intre umeri.Muschii spatelui te dor.

| Catalin2145 a răspuns:

Este posibil sa fii racita, fa un control la medic si o sa aflii totul. Nu te speria o sa iti dea tratament posibil.

| IoanaIonuca explică (pentru Catalin2145):

Racita? Toata iarna m-a durut cand imi era frig. Si astazi dimineata am venit un pic pe jos de la un majorat si m-a durut iar. In rest, nu am nimic.