| DracuIa a întrebat:

De ce unele(cam toate) femei se enerveaza, uita, nu judeca bine, se fac urate, numai au pofta de sex etc de la o varsta?
Oare si la barbati e tot asa?

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ele nu mai aleg că se grăbesc. Că simt că vine și nu mai au timp. Și la bărbați, tot așa. Cine? Moartea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Femeile nervoase si fara pofta de sex, nu au parte de sex cum (le) trebuie. De vina este sotul, in multe cazuri.
Cunosc si barbati care se comporta ca niste femei nefu sau la ciclu, dar sunt mai rari.

Răspuns utilizator avertizat
| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru DracuIa):

La fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex fac oamenii cât pot indiferent de vârstă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 oameni care sunt frumoși la 30 de ani arată aproape perfect și la 50 de ani pentru vârsta de 50 de ani.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Dorința de sex la 50 de ani îi face pe oameni să arate cam cu 10 ani mai tineri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe sunt urate au noroc că se dau cu glet pe fata că altfel ar fi sperietoare. Sunt un fel de "bipolare" așa sunt ele construite genetic,așa e natura lor,dar nu toate sunt asa acum depinde. Aspectul fizic nu e o problema,problema este caracterul și că unele fac crize sau se enervează din orice,chiar și din lucruri nesemnificative. Problema ar fi drogurile și alcoolul,asta e problema peste tot in lume nu doar la noi,nu mai ai cu cine sa te înțelegi,nu mai exista empatie,omenie,respect,bun simt,nici la femei nici la noi hai sa spunem lucrurile pe nume nu doar femeile sunt problema societății,că multe fac only și nu merg la munca își asumă,nu da la nimeni in cap,nu obliga pe nimeni sa se aboneze la ele. Problema este:
Drogurile
Răutatea
Falsitatea
Perversitatea
Psihopatia care este în creștere în rândul populației
Lipsa de respect,bun simț și empatie
Prostia
Incultura
Analfabeții
Cocalarii
Și cei care îl idolatrizează pe Satan și fac ritualuri satanice,își vând sufletul în detrimentul vedetism-ului.
Deci,nu femeile sunt problema, ci oamenii, și nici Romanii și Rromii, ci omenirea, tot ce e = infecție cronică contagioasa cu mici excepții că sunt și oameni de doamne ajuta dar foarte rar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot ce este om*
Ni s-ar atribui mai mult,, animale" că ști vb aceea " multa lume putini oameni"

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Da,e o societate de dezaxați.

| SelenaTpu a răspuns:

E vorba doar de educație