| FaraNumePls a întrebat:

De ce unele persoane sunt atat de proaste si vin sa ti dau hate fara niciun motiv? Gen stiu ca in generala aveam o coleg mai prostuț (iti venea sa ii spargi capul cu o piatra) care daca te vedea singur venea la tine si te intreba de ce esti prost sau de ce esti urat. Tu incercai sa ii explici ca parintii lui nu si ai facut bine treaba dar el o tinea pe a lui. Sincer, la un moment dat, cineva o sa faca crima pana la urma din cauza asta

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Pentru ca in ziua de azi exista multa lume invidioasa, unii nu se uita la propria persoana dar continua sa vorbeasca de altii.

| Catrice a răspuns:

Coleg 'mai prostuț', dar îți venea să-i spargi capul rolling on the floor
Ăsta aduce mai mult cu un cretinule în descrierea ta.

| AC4S4 a răspuns:

Din cauza parintilor. Multi parinti au impresia ca au cel mai bun copil. Copilul lor e mereu victima bullying, nu agresor.