| Jayns a întrebat:

De ce useri care au disparut va e dor?

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Silentrain

| SilentRain a răspuns:

Nici unul, la dracu cu toți

| user0010 a răspuns (pentru SilentRain):

O să-ți fie dor de mine.

| SilentRain a răspuns (pentru user0010):

Nici nu știu cine ești laughing)

| user0010 a răspuns (pentru SilentRain):

Ursulețul tău. Urât din partea ta că mă pui în vitrină )))))

| SilentRain a răspuns (pentru user0010):

Ai să-mi bag, ai fumat canabis?
Care moartea mai ești și tu? Ca am o tona de fani laughing

| user0010 a răspuns (pentru SilentRain):

Am strâns iarbă din grădină și am fumat-o + tras pe nas zahăr vanilat (am crezut că-i cocaină).

| user0010 a răspuns (pentru SilentRain):

Păi ai o tonă, dar eu sunt mai scump, pentru că îți sunt mai dulce.

| SilentRain a răspuns (pentru user0010):

Ești diliul ăla depres cu rude moarte și anxietate...aaa stai.că toți sunt așa pe TPU laughing)

| user0010 a răspuns (pentru SilentRain):

Inclusiv tu, dacă i-ai menționat pe toți.

| SilentRain a răspuns (pentru user0010):

Eu? Eu sunt perfecțiunea întruchipat laughing
In comparație cu alți ratați de aproape 30 de ani, care nu cunosc ce-i ăla un job și trăiesc din ajutorul statului / nu se descurca pe cont propriu big grin

| mentholinks a răspuns:

Jwoww

| Emma30555 a răspuns:

Corbulalbrosu

| gemeni6226 a răspuns:

Bacemi,Brigaela,Nelul,Noname.

| Nirvanaaa a răspuns:

Corbulalbrosu, Noname, RainmakerX.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corbulalbrosu, SharpEagle, EntertainYou, Amatto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi e dor de nimeni dar e ciudat cum de a disparut corbulalbrosu eu cred ca a decedat ca el intra zilnic pe TPU, nu putea fara TPU trai, dadea raspunsuri bune, si brigaella da raspunsuri foarte bune dar nu imi e dir de nimeni ca oamenii sunt foarte schimbatori, nu e ok sa te atasezi de nimeni mai ales de necunoscuti

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Despre Corbulalbrosu cred și eu același lucru. Știu că era bătrân, avea vreo 72 de ani, asta acum 5 ani. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pacat! am pierdut un user de calibru, daca la varsta lui ii mergea asa bine mintea inseamna ca era un tip extrem de inteligent cand era tanar, dadea raspunsuri foarte utile si la superlativ.
Ori a decedat din cauza biologica ori de la covid. Cert dste ca nu mai e printre noi. Dumnezeu sa il ierte!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta cred și eu, că din cauza Covid-ului, deoarece ultima dată când a fost activ, pe 10 iunie 2021, postate câteva răspunsuri apoi s-a oprit brusc.
Pot să fie desigur și alte cauze, de exemplu un infarct.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, stiu, mie mi-o raspuns ultima oara, e posibil in acea noapte sa mai fi dat cateva rasounsuri dar eu stiu ca m-a contazis la un raspuns la o intrebare legata de vaccinul cu hpv si apoi de atunci nici macar nu a mai intrat niciodata pe TPU happy
oricum e ciudat ca nu mai exista acest virus de cand e razboi in Ucraina dar covid chiar a existat ca l-am avut si eu si era si eu sa merg in ceruri, deci infectia era foarte serioasa nu cum spun unii ca o raceala, fiecare cu norocul lui, cert este ca de la depresie iti scade mult sistemul iminitar si de la anxietate, si daca ai multe kg in plus esti compromis. Si maica-mea a decedat de la covid si stiu ca e pe bune virusul dar e foarte ciudat ca nu mai se prea moare de cand e razboi in ucraina de la covid, nu prra se mai mediatizeaza, eu ma asteptam cel putin 5-10 ani sa ne faca viata un calvar dar uite ca aproape a disparut se moare rar de la acest virus de cand putin face haos acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De alina2k18. Este fosta mea colega de serviciu, Maria