| anonim_4396 a întrebat:

De ce vasul te toaleta e facut dintr-un portelan rece si neplacut la atingere? De ce nu a fost facut dintr-un material placut si cald la atingere? Astfel nu ar mai fi existat colac...

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai fi vrut sa faci dragoste cu el?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Ești nebun frate.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Avand in vedere numele tau, nu stiu care e mai nebun!

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

rolling on the floor
Numele meu vine de la schizoid

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Exact. Doar că eu nu sunt asexual

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

In rest esti tipic denumirii.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai colacul e solutia. EXISTA colace dintr-un fel de burete moale pe care poti sta mult si bine.Si am auzit ca exista incalzitoare pentru colacul de wc.
De wc-urile turcesti ai auzit? Stai pur si simplu pe vine! si cu siguranta nu vei sta mai mult decat e necesar.Si nu prea ai cum sa folosesti telefonul.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Tu ai wc turcesc?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ție ți-ar plăcea toaletele inteligente japoneze că nu ai tot colacul acasă laughing)))
Alea sunt șmechere, au încălzire în scaun, te spală și la poponeț.

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

rolling on the floor Vrei sa zici ca nu sunt cu toti boii acasa cumva?
Asta cu spalatul la poponet chiar imi place!

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, vreau să zic că nu ai colacul întreg :))))
https://www.youtube.com/watch?v=GZRwI7m7gnw

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Ce nebuna esti laughing))))
Imi plac, dar e cam micut colacul ala. Are gura micuta. Cum ar sta pe el o persoana cu un poponet marisor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce paranoie, ma? laughing
Sa inteleg ca ai swirly fetish? rolling on the floor

| TristanTzara a răspuns:

2 Cuvinte: Bill Gates.

| Cheo0S a răspuns:

Placut cum ar fi fata ta?

| anonim_4396 explică (pentru Cheo0S):

Esti femeia aia frustrata care radea de baiatul ala de 25 ani?

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce naiv poti fi...
Nu inteleg de ce crezi ca as fi frustrata, eu voiam sa stiu ce-i cu obsesia asta a ta fata de colace de toaleta, tii ciuda pe ele?

| anonim_4396 explică (pentru Cheo0S):

Pai am 21 de ani, normal ca sunt naiv, sunt prunc, vrei sa fiu batran ca tine? laughing
Esti, dupa cum ii vorbeai baiatului ala mi-am dat seama. Si pari si putin nesatisfacuta rolling on the floor
Imi plac mie colacele, ce vrei?