| chiftelutacrocanta a întrebat:

De multe ori simt ca nu-s facut pentru viata asta,si ca nu am rost in viata, pur si simplu m-am nascut ca sa sufar si atat.Credeti ca exista oameni care s-au nascut fara rost in viata?

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Si eu simt de multe ori asta.
Poate trebuie sa te apropii mai mult de Dumnezeu sau de spiritualitate.happy
Zic si eu.
Pentru ca asta simt si eu si asta fac.happy Pana la urma nimic nu-i intamplator, Dumnezeu bate mereu la oricine la usa.

| RAY a răspuns:

Man tu suferi de o depresie?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Man un mouse nu-i motiv de depresie sincer, de ce nu isi cauti loc de munca?

Răspuns utilizator avertizat
| OldSoul a răspuns:

Poate tu te simti inutil, dar gandeste-te, poate viata ta (prezenta ta in viata alor persoane) influenteaza in mod pozitiv viata acelor persoane.
Totul se intampla cu un scop.

| Jimtheghost a răspuns:

O sa te intreb din nou, din moment ce nu mi-ai raspuns la ultima intrebare. De ce esti atat de depresiv?

Răspuns utilizator avertizat
| Jimtheghost a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Umm, ok. Trimite-mi un mesaj in privat (sau whatever se numeste aici) si o sa incerc sa te ajut ok?

| madalina19mic a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Norii singuri nu pot sa ude pamantul cum nici tu nu poti sa treci prin asta singur. Vorbeste cu parintii tai sunt sigur ca ei sunt mandrii de tine si nu sunt suparati poate sunt ingrijorati de ce se intampla cu tine. Crede-ma si eu sunt in situatia ta nu am niciun prieten dar eu o iau ca pe un lucru bun gandesc; pozitiv poate nu am prietenii deoarece nu am gasit acel prieten care sa merite prietenia mea, eu sunt genul de persoana care merg pe zicala cand cumperi un cal uita-te la gura lui, cand iti alegi un prieten uita-te la sufletul lui.