| yoni a întrebat:

De unde stiu daca am fundite si cate am? cum fac rost de ele si la ce folosesc?

3 răspunsuri:
| claudya a răspuns:

Asa... dar raspunde la cat mai multe intrebari...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Simplu.
Apar sub avatar și la activitate.
Fundițele le câștigi prin răspunsuri inteligente, folositoare și amuzante.
Ele sunt mulțumirile care sunt date de către cei care i-ai ajutat cu un răspuns.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum faci rost de ele? Raspunzi la intrebari, asta daca tu consideri raspunsul tau folositor.
La ce folosesc? La nimic...incep sa-ti gadile orgoliul daca nu gasesti in realitate o posibilitate de a deveni cineva!