| KatieKatzzz a întrebat:

Deci, acum o sa pun 3 intrebari in loc de una si va rog sa imi raspundeti la toate.
1) Am luat Sims 2 de pe net. Se stie ca cel mai bun site pentru download sims e site-ul oficial www.sims2.com. Dar du pa ce iti faci cont iti cere codul de inregistrare care se gaseste pe CD-ul original. Cum am zis jocul meu e downloadat de pe net, pot face ceva in aceasta privinta?
2)Mie la Sims 2 Body Shop cand dau sa imi fac par imi arata pe orice culoare de par si pe orice varsta o singura coafura din Sims 2. Am crezut ca asta e normal si am sunat o prietena care avea mai de mult Body Shop sa ma ajute sa bag si celelalte coafuri din Sims in Body Shop, dar prietena a zis ca ea, avea de la inceput toate coafurile afisate. Ma puteti ajuta? E jocul stricat? A gresit acea prietena?
3)Am incercat sa bag coafuri downloadate in Sims 2, dar niciodata nu mi-au aparut la facere familie. Stiti cum sa fac sa apara?

Multumesc anticipat,

Katy

3 răspunsuri:
| Sabi07 a răspuns:

1.Simsul nu-l il downloadezi de pe site`ul lor ori il cuperi de la magazin ori il cumperi de pe site`ul lor si pe site`ul lor doar inregistrezi codul de la jocul cumparat
2. unele coafuri sunt identice la toate varstele simsilor altele nu cand le prelucrezi tu le faci cum vrei(dar n`am inteles tu crei sa creezi coafuri sau sa le prelucrezi pe cele existente?)
3.Nu apar la fiecare varsta cofurile.si ca sa iti apara in joc trebuie sa le despachetezi si sa le pui in folderul "Downloads" care exista in MyDocuments/Ea games/The sims 2/Downloads daca nu exista il creezi tu si ce ai despachetat le bagi acolo Poate te ajuta aici http://www.youtube.com/watch?v=oULuqyXeLVE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La intrebarea 1 pot sa iti raspunt! Eu am facut asa... bagi un cod la nimerala. vezi ca trebuie sa aiba 4 cifre! happy

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns (pentru anonim_4396):

Si merge?! da-mi unc od care sa mearga!