| skyfallz a întrebat:

Deci eu am 16 ani dar lumea imi zice doamna in loc de domnisoara, mi se adreseaza cu dumneavoastra, cineva mi-a zis tanti, cineva a crezut ca eu sunt mama unui prieten de al meu care e mai mare decat mine. Ma enerveaza rau cand cineva crede ca eu sunt batrana. Ma simt de parca as fi in iad. De curand a început totul, de cand aveam eu impresia ca am murit.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si simti tu asa ca parca esti in Iad din cauza asta? Daca luam un alt caz, al copilului care cerseste dupa blocul meu si il intrebam... oare cum se simte el? Tot ca in Iad? Ca a murit?

Asa ca sa trecem peste aceasta parte de inconstienta (si sa apreciezi ce ai, inainte sa zici aceste lucruri) si sa revenim. Daca se intampla asta, probabil lumea te vede mai matura, incearca sa te imbraci si sa te comporti ca un copil de 16 ani, sigur o sa vezi diferenta.

| PainTech a răspuns:

Am avut o profesoara de informatica care ni se adresa cu "dumneavoastra", stiu ce spui big grin

Totusi e mai bine asa, stiu o fata de 17-18 ani care s-au dus la McDonald's si au intrebat-o daca vrea jucarie.

| siriusblack98 a răspuns:

Totul bine si frumos pana am citit ultimele doua randuri care m-au facut sa ma gandesc ca fie esti troll, fie esti pe legale.
Totusi ca sa nu zici ca nu-s related to the post, poate arati mai matura decat cei de varsta ta iar vestimentatia nu te ajuta nici ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trollwinking