| Caood a întrebat:

Deci îmi place mult de un băiat. Ma gândeam la el și a trecut pe lângă mine ( eram la shopping) Când am coborât din mașina a coborât și el. E ciudat e soarta?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Simpla coincidenta

| T0T a răspuns:

Poate. Viața e ciudată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aolo femeie, vorbeste cu el! Da-i cu mingia in cap, fa ceva. Nu mai suport suspansul. Te duci frumos la el, ii zici cum te cheama si il intrebi daca vrea sa fiti prieteni sau il adaugi pe Facebook si vorbiti.

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns:

Ce masina? Pai aia e Masina e autobuz sau maxi-taxi. Da eu sunt băiatul ăla cu părul roșcat din Pitesti 100%