| Yee a întrebat:

Dupa o "reexperimentare" de cateva zile, va place ca a inceput scoala sau nu?

10 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pe mine nu m-au invitat astia la experiment sad.

| Yee explică (pentru Celcestietot):

Nu. Adica, dupa ce te-ai reacomodat cu scoala, cum ti-se pare?

| Celcestietot a răspuns (pentru Yee):

Nu am fost la scoala de cand a inceput (adica de pe 9 septembrie) si nici nu ma voi mai duce!

| Yee explică (pentru Celcestietot):

De ce? Ai terminat deja?

| Celcestietot a răspuns (pentru Yee):

Din pacate am terminat sad!

| Yee explică (pentru Celcestietot):

Hmmm! Un sentiment imi spune ca ai renuntat la scoala si asta incerci sa imi spui sau gresesc eu, se poate si asta.

| Celcestietot a răspuns (pentru Yee):

"Nope" este cum ai spus tu. Am terminat-o de tot, cu felicitari chiar happy!

| Yee explică (pentru Celcestietot):

Ah, pardon atunci! Am tras o concluzie pripita. Hai ca te las, maine trebuie sa ma trezesc devreme si am pierdut deja prea mult timp.

| Celcestietot a răspuns (pentru Yee):

Ok, np! Noapte bunawinking!

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Buna întrebare

Ca și un zombie sunt