| DomnulPoliticos a întrebat:

E adevărat ca femeile se excita când vad barbati în costume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu mă excit nici când văd bărbați cu mușchi, da' barem în costum. laughing

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil că majoritatea da.
Lucrând în domeniul juridic, m-am cam obișnuit cu bărbați în costume (mai ales că și eu port).

| DomnulPoliticos explică (pentru anonim_4396):

Businesswoman?

| StoicAnalysis a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Nu. Lucreaza in domeniul juridic, nu detine companii si nu lucreaza cu banii.

| DomnulPoliticos explică (pentru StoicAnalysis):

E avocat? Și dvs de unde stiti

| StoicAnalysis a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Pai ideea de bussinesswoman la asta se refera. La femei care detin companii sau care lucreaza intr-un mediu cu bani, facand afaceri cu ei. Afacere insemnand bussiness in engleza. Ce afaceri poti face in domeniul juridic.
Poate fi o exceptie de cauza daca fata pixy23, detine propria ei firma de avocatura sau este prorpiul ei sef.

| DomnulPoliticos explică (pentru StoicAnalysis):

Știu ce înseamnă business, nu ma lua de prost stimate domn, dar tot n-am înțeles nimic din domeniul juridic

| StoicAnalysis a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Judecator, avocat, procuror, consilieri juridici, juristi, etc. Tot ce tine de judecata.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Nu te iau de prost. Nu aveam de unde sa stiu daca stiai sau nu ce inseamna bussiness. In al doilea rand, prost nu esti cand nu stii ceva, ci prost esti atunci cand alegi sa nu stii acel ceva.

| DomnulPoliticos explică (pentru StoicAnalysis):

Vezi? Dacă explicați asa de la început era mai ușor de înțeles big grin