| andreieftenie42 a întrebat:

E adevarat ca o sa ne ia curentul pentru 3 zile cu ce motiv?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ieri somer

https://www.tpu.ro/......cute-acum/

azi pompier

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vorbești de ruși? ești din Ukr?

| Holiday a răspuns:

Nu degeaba arata statisticile ca 43%dintre romani sunt practic analfabeti functional...

| andreieftenie42 explică (pentru Holiday):

Iti garantez ca am promovat bacu.

| Holiday a răspuns (pentru andreieftenie42):

"Iti garantez ca am promovat bacu."

Tocmai mi-ai dat dreptate.
E irelevant, sunt persoane care au terminat si facultatea si sunt analfabete functional. Analfabet functional inseamna altceva decat crezi tu.

| andreieftenie42 explică (pentru Holiday):

Am luat si teste psihologice, nu ma cunosti eu am intrebat, n- am afirmat nimic, nu ma cunosti personal, pot sa intreb ce vreau, oricand vreau, daca ma jignesti iti fac report.

| Holiday a răspuns (pentru andreieftenie42):

Unde-i jignirea?! Sunt statistici oficiale. Iar prin intrebarea ta, si comentariile ulterioare, doar ai confirmat ca faci parte dintre cei 43%.

| andreieftenie42 explică (pentru Holiday):

Iti dau report, un om care a luat testele psihologice la armata nu are cum sa fie alafabet functional, nu ma cunosti personal, si intrebarea am pus-o randon, e sitrct alegerea mea si fac ce vreau eu, ia zi stii cate ore trebuie s ate concentrezi fara pauza la un test de la pompieri? stii ca iti trebuie o anumita logica sa il iei? eu cand am dat la pompieri 50% au picat, asa ca get out on my way, stiu si engleza peste medie darminte romana,"darminte" fac pariu ca nu stiai ca se scrie asa.

| Holiday a răspuns (pentru andreieftenie42):

Esti pompier?

| andreieftenie42 explică (pentru Holiday):

Da

| suntserios a răspuns (pentru Holiday):

Ieri somer

https://www.tpu.ro/......cute-acum/

azi pompier

| haileewatson a răspuns:

Nu