| theona13 a întrebat:

E ceva normal sa visezi oameni morţi care vor sa fi postaşul lor?
sau de exemplu sa şti de dinainte cand moare cineva?

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E perfect normal să visezi.
Și cum visele nu pot fi interpretate, nu înseamnă ceva concret, nu ai de ce să-ți faci griji.
Baftă!

| lpavel a răspuns:

Pai nu prea e normal eu as zice ca e paranormal si nici nu am mai auzit pe nimeni sa aiba darul acesta numai in filme deoarece eu sunt pasionat de chestii din astea...

| theona13 explică (pentru lpavel):

Am visat exact ce o sa pateasca o persoana.adica ca o sa moara in viitorul apropiat.mi e teama de viitorul meu pentru ca in fiecare an ce trece devine din ce in ce mai prezent acest vis cu premonitii.e urat sa stii ca va moare cineva drag si tu nu poti face nimic. sau visez persoane pe care nu le cunosc care ma trimit la o persoana sa le vorbesc ceva.m am dus la anumite persoane cunoscute pentru ca vroiam sa vad daca am luat o razna.si mi am demonstrat ca de fapt chiar am visat corect.

| Wøodenpints a răspuns:

Da, e normal.
Dar mai normal este să ştii să scrii corect.