| anonim_4396 a întrebat:

E deja august crying((( nici nu simt cand trece o zi si in timpul scolii nu mai vine noaptea odata laughing)
ce pot face sa nu mai simt ca ieri a inceput vacanta, am o gramada de amintiri si din vara asta, dar s-au dus repede

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Dacă nu știi să apreciezi viața, ea trece pe lângă tine, chit că vrei sau nu.
Poți începe prin a face chiar ceva în vacanța asta. Citește, fă ceea ce ți-ai propus, bucură-te de ea.
Timpul trece, nu așteaptă pe nimeni.

| neutrino a răspuns:

Viata nu o poti opri dar poti sa-ti traiesti clipele frumoase asa cum crezi tu.

| EllyClau a răspuns:

Eu nici macar n-am observat cum a trecut..am facut cateva chestii si poc.