| 69LightAfterDark69 a întrebat:

E un baiat la mine in cartier care are probleme... e nebun... pe cmbp a mea a impins-o pe scari pe un baiat l-a sat cu capu' de geam si a spart geapmu' la o fata i-a sucit degetu' si tot felul' de tampenii. Ce sa fac sa il potolesc? sau ce sa facem?(Acel baiat ma place dar tot imi face rau)

Răspuns Câştigător
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Kill him.Kill him now.

3 răspunsuri:
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Nu cred ca am meritat premiul.

| RobertTmroo a răspuns:

Stai departe de el..., un astfel de om nu poate sa iti faca nimic bun, poate doar sa iti aduca numai necazuri.
Ignoral total, nu sta de vorba cu el, nu socializa cu el..., de potolit ca sa numai faca rau celorlalti, aici nu prea ai ce face, din contra, poate el sa iti faca rau daca nu ii arati hotarata ca nu vrei sa ai de a face cu el.
Cei care au avut de a face cu el, ca de exemplu fata de care mentionezi tu ca el "i-a sucit degetul", acele persoane ar fi putut merge la Politie si sa faca o plangere, si poate asta l-ar mai fi domolit pentru o perioada.
Oricum..., stai departe de el, mai devreme sau mai tarziu va face si chestii mult mai "grave' decat a facut pana acum.
Weekend fain sa ai si bafta in toate happy!

| GyeBaek a răspuns:

Zi la politie.