| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca in Germania se practica canibalismul si ca ii incureajeaza pe toti sa faca asta pentru a "lupta contra incalzirii globale"?

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Wow! Nu te-a durut cand ai scos minunea asta?
Inteleg ca vrei sa faci trolling dar sa afisezi asemenea prostie...

| RAY a răspuns:

Ce intrebare rasista, ma mir ca inca este activa, cum ar fi sa spunem si noi ca sunteti sugatori de sange, vampiri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Wtf... De unde ai scos asta?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, sunt restaurante specializate. Pe proști îi mănâncă primii.

| SilentRain a răspuns:

Canibalismul e ilegal 'nu țin sa cred unele speculați
Și dacă ne mâncăm între noi ca câini nu oprim încălzire globala' trebuie redusa poluatia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stati linistiti in privinta mea ca eu am dovezi pentru ceea ce scriu aici.
https://www.thesun.co.uk/......nge-claim/
https://www.thesun.co.uk/......in-meiwes/
https://www.scmp.com/......ase-decade

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Internetul suportă multe.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si Vlad tepes era vampir dar asta nu inseamna ca toti romani sunt vampiri

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ba nu era vampir, povestea cu vampirul e scrisa de straini. Si este copiata dupa o alta poveste, inspirata chestia cu "vampirul". Eu am intrebat ce am citit pe 'ici 'colo pe net, pentru cine e in Germania si cunoaste situatia, ma asteptam sa-mi raspunda cu ce se intampla acolo.

| johnnny123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai si citit articolele alea, sau doar ai vazut in ele cuvantul "canibal"?

In primul articol spune ca ideea ii apartine unui om de stiinta suedez cam dezaxat, care sugereaza ca am putea sa mancam oamenii dupa ce acestia au murit pentru a nu consuma alte resurse ale planetei.

In al doilea articol sunt prezentate cateva cazuri punctuale de canibalism.

Iar in al treilea articol se spune ca in Germania au existat doua cazuri de canibalism in 10 ani.

In concluzie, nu rezulta de absolut nicaieri ca "in Germania se practica canibalismul si ca ii incureajeaza pe toti sa faca asta".

Asa ca "dovezile" tale sunt egale cu zero, ceea ar fi trebuit sa fie clar pentru orice om pe care-l duce cat decat capul.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Era un exemplu ipotetic