| Ion-Marius_Dumitru_1985 a întrebat:

Este cineva cu care as putea sa vb, simt ca dacă nu vb cu cineva întru într-o mare depresie. Problema mea este ca de curând m-am despărțit, nu credeam sa mi se întâmple mie asa ceva și sincer nu prea știu sa gestionez momentul.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar ia o pauza... lumea mere inainte, mergi si tu. Ce lucruri ai vrea sa faci in viata si nu le-ai facut? Acum este timpul ^_^

| Ion-Marius_Dumitru_1985 explică (pentru DoarBogdan):

Ai foarte multa dreptate Bogdan, ultimii mei ani au fost munca zi de zi 12 ore pe zi, sincer... Sunt foarte multe lucruri pe care mi le_as dori sa le fac și pentru mine... Deja unele dintre ele am început sa le fac, mulțumesc de răspuns, seara buna!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Ion-Marius_Dumitru_1985):

Doar ai facut lucruri in viata, copii si restul. Acum este timpul tau happy

| SilentRain a răspuns:

Aici sunt '
Păi ce să faci în situația asta?
Plângi, plângi, pe urmă uita, ocupați timpul cu ceva activități, cunoaște oamenii noii

| Ion-Marius_Dumitru_1985 explică (pentru SilentRain):

Asta încerc sa fac, dacă înainte vedeam copii și nevasta, îmi petreceam timpul doar în familie, acum încerc sa cunosc oameni noi, cu care sa pot avea o conversație decenta.

| SilentRain a răspuns (pentru Ion-Marius_Dumitru_1985):

Viata nu se sfârșește acum, durerea e temporală
Acum e momentul tau sa te redescoperi, sa cunoști persoane noii care sa te fac din nou sa zâmbești
Bănuiesc ca va puteti vedea/auzi copii prin intermediul online sau telefon, încercați sa luați legătura cu eii

| Ion-Marius_Dumitru_1985 explică (pentru SilentRain):

Cu copiii este mai greu de ținut legătura în perioada asta furtunoasa și ne liniștită, când încerc sa vb cu copiii trebuie sa ajungem sa vb și probleme de adulți, la care pur și simplu nu. Mai am răbdare sa raspund, sau sa vb în continuare despre acea iubire falsa... Pt a tine legătura cu copiii, trebuie mai întâi sa ne liniștim noi ca adulți, după poate ca va fi posibil, sincer îmi doresc din suflet sa reiau legătura cu copiii. Trebuie sa fi prea nepăsător sa uiți de copiii, chiar nu au nici o vina, ii voi ajuta toată viata necondiționat.