| alicexs a întrebat:

nu stiu cum sa incep dar ma simt singura. ma tem ca am sa intru intr-o depresie de curand m-am despartit de iubitul meu, prieteni nu am, sunt singura singura, ce sa fac mi s-a luat sa stau in casa si afara asa singura ce sa fac? va rog ajutati-ma ma tem ca o s-o iau razna. dati-mi sfaturi cum sa-mi fac prieteni sau nu stiu va rog!

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Ai grija la prieteni nu ti-i face la disperare pentru ca esti singura Mai bine du-te si te plimba Ce daca te plimbi singura Este bine si asa Cauta-ti o ocupatie sa te tina tot timpul ocuoata Vei trece cu bine multi sunt singuri si au reusit Bafta

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc

| lo a răspuns:

Iubita,incearca sa te inscri la diferite cursuri si sa socializezi cat mai mult!

| brunetzelu a răspuns:

Buna.eu zic ca ar trebui sa.ti faci prieteni noi oriunde pe mess, retele de socializare, etc.cu care sa discuti despre orice, cred ca asta te.ar ajuta sa treci peste aceasta perioada mai dificila din viata ta.Nu trebuie sa te inchizi in tine pentru ca te.ai despartit de iubitul tau, care sunt sigur ca nu te merita.Viata e frumoasa si poti merge mai departe pentru ca sunt o gramada de alti baieti care asteapta sa te cunoasca. Sper ca ti.am fost de ajutor.