| superpissy40 a întrebat:

Eu am lipsit joi, vineri si luni de la scoala si maine am biologia si nu stiu ce tema am.Am intrat pe mess si am intrebat o fata ce tema avem, dar nu mi-a raspuns, iar dupa aceea am intrebat alta fata ce tema avem si mi-a zis ca nu stie si pe mess nu mai era nimeni online in afara de cele doua fete.De unde imi pot lua tema(doar daca avem)?

Răspuns Câştigător
| fluturica a răspuns:

Suna pe cineva din clasa (care ai incredere), dar daca nu o gasesti roaga pe cineva din clasa sa ti-o dea(si ti-o scrii intr-o pauza)...

| superpissy40 explică (pentru fluturica):

Pai da, dar am prima ora biologie.Lasa ca vad eu cum ma descurc.

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

O faci repede în pauză în caz că ai sau înaintea orelor, simplu...

| Giutsa a răspuns:

=). Suna`ma pe mine ca eu stiu ce tema ai avut. Misca`ti fundu la o colega/coleg acasa si nu mai sta aiurea pe net si sa pui intrebari ilogice!