| chiftelutacrocanta a întrebat:

Exista animale care se abtin de la a face ceva ce simt ca ar vrea sa faca? Fac animalele represiuni? Un om care e nervos pe tatal lui se abtine de la a-l bate, nu stiu din ce cauza, dar un animal care e nervos pe stapanul lui se abtine? Si daca da, de ce? De frica sau din moralitate? Simt animalele mila fata de stapani?

1 răspuns:
| PersonajFictiv a răspuns:

Pisica mea, cand vede carne s-ar urca pe masa, dar cand ma vede pe mine si vede si carnea, asteapta sa plec eu, apoi se urca.
What a f$cking cat, nu? thinking