| nicolaedragos4843 a întrebat:

Exista la noi in Romania locuri de munca unde au niste facilitati oamenii cu probleme psihice?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Poate ai sanse daca vei cauta prin intermediul unui ong?
http://sperantatv.ro/web/locuri-de-munca-pentru-persoanele-vulnerabile/
Succes.

| mastadont a răspuns:

La noi chiar și facilitățile pentru cei cu o dizabilitate fizică sunt aproape inexistente, te aștepți să aibă cineva facilități pentru cei cu boli psihice? Anul trecut am fost la comisia de boală în cluj, unde trebuie să urci până la etajul 4 sau 5 pentru a ajunge la cabinetul respectiv, liftul nu funcționa, deci îți dai seama cum reușesc cei cu deficiențe locomotorii să ajungă acolo...

| nicolaedragos4843 explică (pentru mastadont):

Tara de ratati, imi pare rau daca ai o problema, asta e tara in care traim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Căuta pe site-urile de recrutare locuri de munca pentru persoanele cu dizabilități.