| Al33 a întrebat:

Exista o persoana in viata mea care sa ii spun asa :"imi era prietena" pana cand am aflat ca ea nu se poate stapani din barfa ca tot timpul minte a mai pus si pe siteul TPU niste chestii dar alea tot minciuni erau... din cauza ei m`am certat de multe ori cu alte persoane...Sa mai stau cu astfel de persoana? funda scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| BLUEishot a răspuns:

Sincer ar trebui sa incerci sa o schimbi, dar daca ai crede tu ca nu sar stapanii fara barfa e rau deci ai incredere viata e plina de persoane cum e ea, deci sfatul meu ar fi sa incerci sa o schimbi iar daca nu poti las`o pentru ca persoanele ca ea se schimba foarte greu! mersi >big grin

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cred că ştii şi tu răspunsul la această întrebare. De ce să fi prietenă cu cineva care ţi-a arătat clar că nu vrea asta? Baftă!

| AndaWest a răspuns:

Bineinteles ca nu, daca nu iti place sa fii tratata asa

| trixie13 a răspuns:

Mda...unele pers. care faceau asa nu te deranjau decat fata asta.in finehappypoate ca si tu ai mintit, poate ca si tu ai barfit...dar sa stii ceva.nimeni nu e perfect
FIECARE are defectul sausmugin fineoh go onfundaaa?

| trixie13 a răspuns:

Wai dar din cate spui te crezi cam "perfecta"straight faceas spune ceva dar ma abtinstraight face