| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Exista prietenie dintre un baiat si o fata? chiar daca baiatul sau fata are iubit/a?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da, prietenia nu inseamna a fi catelus, tampon

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Cel mai corect răspuns.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

De fapt, nu ți-am citit raspunsul. Și nu-i corect deloc.

| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Acum 2 ore | ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):
Cel mai corect răspuns.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
ForeverAlone97
acum 2 ore | ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):
De fapt, nu ți-am citit raspunsul. Și nu-i corect deloc.

| Andreeush a răspuns:

Bineînțeles că poate exista.

| OldSoul a răspuns:

Da, exista.

| Plato a răspuns:

Desigur ca da. Si eu am prietene, unele foarte vechi, si uite ca nu e nicio problema.
Trebuie sa fii obsedat rau incat sa nu poti interactiona cu o persoana de sex opus fara sa te ia cu transpiratii.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Exista însă cazuri de astea sunt cam rar întâlnite, se întâmpla de obicei dacă unul dintre ei nu e hetero, evident!

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da! Eu am avut câțiva de ăștea, dar până la urmă am scăpat de ei. Nu intenționat, da' fie cum o fi.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Daca o fata are prieten, evit si sa conversez prea mult cu ea in particular, Numai daca suntem mai multe persoane prinse in conversatie. Consider situatie "jenanta" ca sa vorbesti cu prietena altuia, stiu ce as simti eu daca as fi in pielea prietenului ei. Nu as fi prea incantat sa o vad vorbind cu altul asa in privat.
Tinand cont ca intre o fata si baiat NU poate exista relatie de prietenie simpla.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Eu n-aș putea fi prieten cu o fata, fiindcă nu mi se pare deloc în regulă. Fiind băiat, îmi aleg doar prieteni băieți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Eu, de exemplu, am prieteni băieţi şi am şi iubit.

| lilith16 a răspuns:

Probabil ca da, eu am prieteni baieti cu care nu cred ca o sa am ceva vreodată, deci uneori da