| mentholinks a întrebat:

Exista vreo scoala a misterelor in Iasi?

9 răspunsuri:
| Purgatoriu a răspuns:

Wut?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, deci fii atent!
La intrare in Iasi, pe stanga ai sa vezi multi copaci.Te strecori usurel pe langa casutele de turta dulce, apoi o sa dai de veveritele neastamparate.
Daca te intalnesti cu vreo orca de uscat, iti amintesc ca ele nu exista, e bine sa le ignori.
Si de acolo mersul piticului pana la spital.
Dar, totusi, esti intr-un oras mare, mai intreaba si tu lumea!
Mult succes!

| Cosmotel a răspuns:

Undeva pe langa socola. dar nu este la vedere, iti dai seama. trebuie sa-ti faci avant tare si sa intrii cu viteza in peretele cladirii ca altfel nu functioneaza.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Da! In Harry Potter!

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Ce? Ok să pornim gen 'Harry Potter' Hogwart's, Magicienii, Mistere, Sânge și Vampiri straight face.Hai că întrebarea ta e deja aiurea! Uuuuu! Șterge'o!

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Dacă există...eu sunt Pf.Firmitură?rolling on the floor

| Sarudman a răspuns:

Daca esti un sadic(sadic=nebun, sangeros, scarbos) exista da na, nu exista asa ceva.

| Purgatoriu a răspuns (pentru Sarudman):

Daca esti sadic nu inseamna ca esti nebun!no talking pur si simplu iti place sa chinui alte fiinte. Nothing bad with thathappy Suntem niste oameni chiar de treaba si amuzanti.

| Sarudman a răspuns:

Stiu eu mi-am facut cont acum 2 zile si numai pe site-ul asta stau.Il iubesc