| Sclavone a întrebat:

Fetelor l-ati pus vreodata pe prietenul vostru sa va spele picioarele?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu limba?

| KristalPop a răspuns:

Eşti cumva sclav? După întrebările tale îmi dau seama că eşti mai ciudat - în sensul că-ţi place să fi bătut, umilit etc.

| Sclavone explică (pentru KristalPop):

Absolut! Dar numa de fete

| Rakanishuu a răspuns:

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce chestie care se pisa din pozitia ghemuit poate face un asemenea lucru bolnav?

| alinaiuliana89 a răspuns:

Sa imi spele picioarele nu, dar l-am pus sa ma loveasca cu picioarele repede de tot peste fund laughing) bine nu exagerat de tare dar mi se pare asa de comic sa vezi pe cineva cum da din picioare repede laughing