| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

FUNDA! TPU ce sa fac daca sunt pe digi si nu am decat vreo 30 de canale care functioneaza? (sunt la aboamantul popular), Vreau sa va spun ca am prieteni care sunt la acelasi abonament ca mine si au mult mai multe canale pe deasupra nu imi merg nici canalele basic, cum ar fi digi sport!

Răspuns Câştigător
| Drack550 a răspuns:

Cel mai probabil este de la ei, in zona in care stai tu nu au o acoperire foarte buna si un semnal ca sa poti prinde toate programele.Du-te la ei si spune-le probleme si o sa te ajute.Succes.

1 răspuns: