| leondeny a întrebat:

Funda! urgent vreau sa aflu si eu ce as putea face in privinta baiatului de care mi-a placut. Adica vreau sa vada ce a pierdut. Pe mine care l-am iubit asa de mult .....In fine ma ajutati ce as putea face sa vada ce a pierdut?

Răspuns Câştigător
| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Nu prea stiu...incearca sa-i arati ca nimeni nu il iubeste mai mult ca tine...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| yiby a răspuns:

Poate să regrete faptul că te-a pierdut dar să nu îți arate acest lucru fiind prea orgolios. Oricum în spatele zâmbetului afișat de către cineva se poate ascunde o mare agitată.