| YesorNo a întrebat:

Hai sa facem sir aici cu povestile fiecaruia de iubirelaughing

47 răspunsuri:
| YesorNo explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Mare adevar graieste gura tahappy

| YesorNo explică (pentru Den1sa):

Si tu il placi? Daca da, fa tu pasul. Spune-i asa in gluma ca timpul trece.

| YesorNo explică (pentru RAY):

Si ai reusit sa scapi de timiditate? In realitate, daca esti timid cel mai usor e sa abordezi pe cineva si mai timid decat tine, abia atunci ai controlul.

| YesorNo explică (pentru SilentRain):

Asta e tot ce conteaza.
Dar speranta moare ultima, va aparea acel,, fat frumos pe calul alb"happy

| SilentRain a răspuns (pentru YesorNo):

Nu vreau nici un făt frumos, vreau unul dus cu pluta ca mine laughing
Zi făină sa ai tongue

| YesorNo explică (pentru SilentRain):

Din astia gasesti la tot coltulaughing))

| YesorNo explică:

Multumesc mult celor care au raspuns si au avut curajul sa povesteasca. Sunteti the best

| Den1sa a răspuns (pentru YesorNo):

Nu, si nici nu vreau sa ii dau sperante

| YesorNo explică (pentru Den1sa):

Cunosc si eu situatia asta. Unde e curajul baietilor in ziua de azi?laughing
Cat timp nu iti spune ca te place, nu ai nimic de suferit

| Den1sa a răspuns (pentru YesorNo):

Exact, dar mai sunt intr-o situatie cu o fata, e prietena mea dar uneori are niste apucaturi de imi vine sa cred ca ma place, e o opsesie pe care a de dezvoltat-o in timp si nu se mai dezlipeste de mine la figurat si propriu

| YesorNo explică (pentru Den1sa):

De data asta, tu o placi? laughing

| IgnatVictor a răspuns (pentru YesorNo):

Îți mulțumesc. Mesajul tău mi-a făcut ziua mai bună.

| LoveSleep a răspuns (pentru SilentRain):

Ai noroc ca nu te suport, ca altfel te-as fi agatat eu ca sa vezi si tu cum se simte o dragoste calumea.

| SilentRain a răspuns (pentru YesorNo):

Nebun ca și mine, nu din ăla cu acte laughing))

| SilentRain a răspuns (pentru LoveSleep):

Măcar avem un lucru în comun, nici eu nu mă sport big grin

Ai fii agățat un mare Nu :*

| RAY a răspuns (pentru YesorNo):

Involuntar sa întâmplat, pur simplu ma bucur când socializez

| Den1sa a răspuns (pentru YesorNo):

Nu ca mie imi plac baietii