| Lyiia_3516 a întrebat:

Heei... vreau sa ma ajutati cu ceva.Nu stiu cum sa imi mai fac parul la scoala. Vreau ceva simplu si rapid. Dar nu coc sau coada de cal.
P. S.-am parul mediu si in scari.Si nu vreau neaparat prins[chiar daca trebuielaughing]
Cele mai folositoare idei[le voi incerca]vor primi fundita.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RaLuCk a răspuns:

Lasa'l desfacut, fa'ti spic, doua codite despletite sub urechi (arata chair cool-si eu am parul ca tine) prindel cu o clama stralucitoare, prindeti'l sus de tot (stii genul ala cum il prinzi cand faci fitness) lasa'l desfacut si foloseste o cordeluta, lasa'ti parul ce este pana la gat desfacut si resptul leaga'l... poti folosi idei originale chiar inventate de tine, doar incearca mai multe modele sh sigur vei gasi cel care iti sta cel mai bine! Succes :-D

3 răspunsuri:
| Lyiia_3516 explică:

SuperGirl am glamuret si il folosesc si pe ala dar vreau sa mai gasesc si alte idei care nu le-am pus in practica. Oricum mersi!

| RaLuCk a răspuns:

Poti folosi Glamurette, e o clama pentru par foarte usor de folosit si extraordinar de frumoasa. Nu trebuie sa iti cumperi cu 100 de lei de la TV, o poti lua din magazin mai ieftina (10 lei...cam asa). Iata cum poti sa-ti faci parul cu ea: http://www.telestarshop.ro/product.php?id_product=96 (jos sunt cateva modele de coafura)... Sper ca te-am ajutat!