| Malvie a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutor! mi-am facut id nou, si cand incerc sa adaug o persoana pe Yahoo Messenger si dupa ce scriu id, dau "next > " si dupa se incarca putin si scrie: Your request to add a contact has taken longer than expected to complet. The operation may have secceeded. Please check your Messenger List later". Ce pot face? :-s

1 răspuns:
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Buna`!`Mi s`a intamplat si mie.Iti apare asta deoarece merge messul aiurea si de asta.Singura solutie e sa incerci mai tarziu iar daca tot nu merge dezinstaleaza si reinstaleaza messul inapoi happy
Bafta`!`