| BadAngel3 a întrebat:

Hei!
Am un telefon care nu ma lasa sa-l folosesc. Are acel cont de Google ca si deschidere. Trebuie sa introduc atat parola cat si e-mailul potrivit. Dar asta e problema. Eu habar n-am care sunt. A fost a verisoarei mele, dar ea si-a luat altul, asa ca m-a lasat pe mine sa ma ocup de el. Le-a uitat pana si ea. Fara, nu merge sa patrund. Telefonul e un Huawei.
Cum as putea rezolva asta?

1 răspuns:
| GennJayJay10 a răspuns:

Resoft daca e posibil.Sau roag-o pe vara ta sa iti dea email si pass. Totusi ma indoiesc ca se poate resofta cand e protejat in felul ala.